GRM Enerji, Mart 2017 tarihinde enerji alanında hizmet vermeye başlayan genç bir firma olmasına karşın iş tecrübeleri 15 yılın üzerinde olan üç kişinin bir araya gelerek kurduğu bir firmadır. Firmamızın kurucuları Rafet AYDIN, Gökhan KOCABAY ve  Mehmet AYDIN,’dır.

    Faaliyet alanımız, HES, JES, TES, GES, RES enerji üretim tesislerinde, TEİAŞ - TEDAŞ - EÜAŞ - TCDD gibi resmi kuruluşların enerji üretim - iletim - dağıtım tesislerinde, sanayi kuruluşlarında yer alan orta ve yüksek gerilim dağıtım tesislerinin - trafo merkezlerinde,  primer - sekonder projelerinin hazırlanması, tesisi, primer - sekonder testleri, röle testleri, devreye alma çalışmalarının yapılması, faaliyetteki tesislerin bakımlarının yapılması konuları üzerindedir.

    Kuruluşumuzu ilan ettiğimiz gün itibari ile çeşitli müteahhit firmaların projelerinde primer - sekonder ve röle testleri, topraklama empedansı ölçümleri, kablo testleri gibi çeşitli işlerinde yer aldık. Bunlar dışında partner kuruluşlarımız ile birlikte 33, 154 ve 380 kV tesislerde primer - sekonder - röle ve topraklama testlerini yaptık, 154 / 27,5 kV tüm teçhizatlarda bakımlarını gerçekleştirdik. 

    Firmamız yeni kurulmuş olmasına rağmen yoğun bir iş programına sahiptir. Bizimle çalışmayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Misyonumuz

   Ülkemiz elektrik sektöründe yer alan firmalara, ihtiyaç duydukları teknik ve teknolojik desteği sağlamak; 

    Mevcut enerji kaynaklarının en verimli şekilde kullanılmasına yardımcı olmak;

    Çevre dostu enerji kaynaklarının kullanımında gerekli teknik – teknolojik desteği ve hizmeti sağlamak;

    Sektörde bizimle birlikte hizmet veren diğer kuruluşlarla birlikte büyümek ve onlara destek vermek;

    İnsana ve çevreye karşı duyarlı yaklaşımımızla, güven duyulan, takip edilen bir firma olmak.


Vizyonumuz

    Enerji üretim, iletim ve dağıtım alanında hizmet veren kuruluşlara sunacağımız hizmetler ile kesintisiz, kaliteli ve yeterli enerjinin kullanıcılara sunulmasının sağlanmasında yer alan lider firmalardan biri olmak;

    Dürüst ve iş ahlakına uygun davranarak beklentilere zamanında cevap vermek;

    Etkin ve hızlı hizmetler sunarak çözüm odaklı olmak,

    Açıklık ilkesi ile tüm uygulamalarımızda, müşteri ilişkilerimizde şeffaf olmak.

    Gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak;

Mesleki ve kurumsal değerlerimizden ödün vermeden, firma çalışanlarımızın, çözüm odaklı öneriler geliştirmesine, inisiyatif alıp uygulamasına fırsat tanımak.